26. ročník (2013)
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
26. ročníku Velké ceny Povrlů v malém triatlonu
MOSAZNÝ MUŽ 10.08.2013
----------------------------------------------------------------------
Poř. Start. Jméno Startuje za Ročník Čas
č.
----------------------------------------------------------------------
Junioři (15-17 let):
1. 183 Martin Topš 1996 0:51:20
2. 151 Jakub Svoboda 1998 0:55:17
3. 189 Jiří Čambal 1997 0:59:36
Muži (18-39 let):
1. 140 Jaroslav Brynda Tristar Kučera 1977 0:37:42
2. 169 Jakub Langhammer Krušnoman TT Litv. 1992 0:39:00
3. 157 Michal Balík 1986 0:40:39
4. 185 Oto Ottenschläger K3-atlon team Litv. 1995 0:41:27
5. 141 Vít Veselý Triade 1995 0:42:04
6. 182 Marek Pirzkall Kona Cycling Point 1991 0:42:41
7. 194 Daniel Novotný 1979 0:44:13
8. 200 Martin Kubát Beach Povrly 1978 0:44:26
9. 122 Tomáš Petrák Triatlon Fojtka 1976 0:44:41
10. 171 Jaroslav Mendl 1978 0:46:42
11. 146 Jakub Voves Inmite Team 1986 0:47:19
12. 119 Luboš Verner BIKE SPORT Ústí N.L. 1979 0:47:54
13. 150 Josef Baco STS Chvojkovice Brod 1976 0:47:57
14. 199 Jan Mašita Beach Povrly 1983 0:48:26 *
15. 133 Jan Jaeger Ústí nad Labem 1975 0:48:28
16. 124 Jan Jinek 1981 0:48:35
17. 191 David Aron TRIADE DĚČÍN 1994 0:48:41
18. 177 Tomáš Valenta Zelí Team 1984 0:49:00
19. 167 Václav Venclovský Za sebe 1974 0:49:15
20. 118 Milan Zelený Zelí Team 1984 0:50:34
21. 144 Jan Frolík 1985 0:50:40
22. 197 Štěpán Šetek Neptun Masters 1990 0:50:49
23. 176 Štěpán Terč 1994 0:52:41
24. 106 Andrej Halada Trisport 1975 0:52:50
25. 158 Šimon Branda Karateklub Ústí 1995 0:53:45
26. 115 Břetislav Pokorný 1987 0:54:11
27. 134 Josef Brůža STS Chvojkovice Brod 1979 0:55:04
28. 117 Lukáš Místecký 1990 0:55:07
29. 135 Lukáš Rejžek 1980 0:57:39
30. 190 Martin Kala Good Times CT Děčín 1995 0:58:08
31. 175 Michal Svoboda Varnsdorf 1983 0:58:26
32. 161 Miroslav Šmaňko 1980 0:58:57
33. 198 Miroslav Pták STS Chvojkovice Brod 1979 1:02:03
34. 108 Pavel Chaloupek Květáci 1980 1:04:10
35. 180 Tomáš Ziesemann 1977 1:08:39
Veteráni I. (40-49 let):
1. 128 Tomáš Charvát Kajak Děčín 1973 0:40:47
2. 170 Tomáš Langhammer Krušnoman TT Litv. 1971 0:43:59
3. 136 Jan Černohorský Ústí nad Labem 1967 0:44:21
4. 111 Marek Peterka Tunel Děčín 1970 0:44:32
5. 179 Jiří Vlček SPONA Teplice 1973 0:44:58 *
6. 107 Petr Farda SPONA Teplice 1973 0:45:55
7. 142 Vítězslav Veselý Děčín 1966 0:46:45
8. 160 Petr Pakandl Die Blaue Sau 1968 0:50:09
9. 148 Jiří Hlaváček Děčín 1973 0:50:31
10. 121 Vladimír Slezák Povrly 1973 0:51:30 *
11. 155 Václav Dvořáček Energy Team 1969 0:51:43
12. 188 Tomáš Česnek Vodní pólo Děčín 1968 0:52:18
13. 127 Štěpán Hauzner TJ ZŠ Povrly 1969 0:52:39
14. 125 Robert Besser Povrly 1968 0:54:32 *
15. 174 Jiří Pecha Plzeň 1966 0:55:02
16. 147 Martin Fuchsig Dálkaři sportu 1973 0:55:10
17. 163 Petr Adamec SBD Teplice 1968 0:55:29
18. 145 martin Kumžák 1971 0:55:38
19. 186 Martin Hora 1968 0:56:20
20. 159 Karel Branda Karateklub Ústí 1969 0:56:46
21. 162 Luděk Babor 1971 0:58:12
22. 196 Petr Janich 1970 1:03:03 *
Veteráni II. (50-59 let):
1. 116 Břetislav Pokorný ISŠT Mělník 1962 0:45:42
2. 165 Miroslav Patera BK Louny 1963 0:48:52
3. 138 Miloš Vrzal REPLAY 1962 0:51:04
4. 114 Petr Kostovič PKB Arnoltice 1962 0:52:41 *
5. 149 Gustav Behina TRIADE DĚČÍN 1963 0:52:46
6. 184 Miroslav Vaněk HO Povrly 1959 1:02:09 *
7. 132 Petr Pešek Házená rozhodčí 1960 1:03:25
Veteráni III. (60-69 let):
1. 181 Milan Procházka Dubá 1948 0:50:48
2. 173 Dušan Olah GLASSMAN TT Teplice 1948 0:53:37
3. 192 Miroslav Kušej Centropol holding 1953 0:55:24 *
4. 120 Kamil Němec Gold Coast 1950 1:07:55 *
Juniorky (15-17 let):
1. 187 Kateřina Špatenková Chemička Ústí n.L. 2000 0:53:30
Ženy I (18-39 let):
1. 139 Gabriela Hejtíková 1981 0:42:19
2. 130 Alena Charvátová Kajak Děčín 1982 0:45:37
3. 123 Zuzana Petráková Triatlon Fojtka 1979 0:50:14
4. 166 Lucie Süsserová GLASSMAN TT Teplice 1976 0:50:43
5. 193 Ivana Kopecká Good Times CT Děčín 1978 0:50:54
6. 195 Štěpánka Hejdová Ranch Saint Anthony 1982 0:51:18
7. 131 Jana Fischerová Za sebe 1980 0:51:23 *
8. 137 Veronika Vrzalová Chemička Ústí n.L. 1994 0:52:08
9. 168 Markéta Chottová 1978 0:52:09
10. 156 Dana Mocová Ústí nad Labem 1974 0:53:39
11. 172 Iva Snášelová Děčín 1975 1:01:52
Ženy II (nad 40 let):
1. 178 Jana Vápeníková Brná 1964 0:43:47
2. 143 Veronika Vágnerová SPONA Teplice 1973 0:55:33
Organizátoři děkují všem za účast a těší se na setkání v
příštím 27. ročníku 2014 !
Zpracováno programem společnosti 2 HD, s.r.o. POVRLY.